Nieuwe domper voor de O15-2

12 mei 2019 - verslag van Hoofddorp s.v. JO15-2

0

Op naar SDO in Bussum deze zaterdag, een middenmoter, dus wederom op papier een tegenstander waar wij als O15-2 tegen opgewassen zouden moeten zijn. Ralph was niet fit om te spelen, maar kon wel de grensrechters functie vervullen.. Topper!

 

De wedstrijd op het hoofdveld bij SDO begonm prima voor de O15-2, er werd lekker gevoetbald en er was strijd aan beide kanten, zowel wij als de thuisclub kregen wat kansjes maar geen van deze bracht verandering in de stand van de wedstrijd. Na 35 minuten voetbal floot een prima leidende scheidsrechter voor 15 minuten time-out.

 

De O15-2 rook zijn kans in de 2e helft, het bleef lang 0-0 en wij kregen vertrouwen in een goed afloop (in ieder geval een puntje) van deze wedstrijd. De inzet onderling bleef prima en we bleven het de tegenstander flink lastig maken. SDO knokte zich echter terug in de wedstrijd en maakte uiteindelijk die ietwat onverdiende 1-0. Het was het moment waarop de O15-2 de handdoek in de ring gooide, SDO wist de stand in de laatste minuten te verdubbelen en wij mochten opnieuw een domper verwerken...

 

Hard werken en met vlagen goed voetbal, maar toch geen winst partij..., met nog 3 wedstrijden in het vooruitzicht lijkt een plaatsje stijgen op de ranglijst een utopie...