De hekkensluiter op bezoek

24 maart 2019 - verslag van Hoofddorp s.v. JO15-2

0

Eindelijk weer eens 3 punten....

Afgelopen zaterdag de kans om, op basis van de huidige stand, de 3 punten in Hoofddorp te houden.. RAP, waar we ook in de najaars competitie al tegen gespeeld hadden kwam wederom op bezoek... de zogeheten hekkensluiter...

Op een stroperig veld 8, begon de O15-2 aan de een wedstrijd die ons weer wat extra vertrouwen moest gaan geven en hopelijk verder weg van die ene laatste plek zou brengen. Hoofddorp gaf eigenlijk meteen gas en zette goed druk op de snelle jongens van RAP. De tegenstander kwam lastig in zijn spel en wij kregen een behoorlijk aantal kansen in deze 1e helft..., het was toch RAP die zijn razendsnelle spits in stelling wist te brengen, voor Jay was er geen houden aan en de 0-1 was een feit. Maar goed wij zaten “lekker in de wedstrijd”, frivool en met aardig spel wisten wij toch steeds vaker de keeper van RAP te testen... Wesley bracht ons uiteindelijk, na wat dolwerk, de 1-1...

In helft 2 waren wij continue de betere partij, de chagrijn kwam bij RAP regelmatiger om de hoek kijken, Hoofddorp bleef beter en door 2 goals van Donny liepen we snel uit naar 3-1.. Het spel werd wat fysieker en het was soms, van beide kanten, op het randje.... eindelijk hadden de meeste van ons in het hoofd... dat willen we vaker zien... RAP wist toch nog 2 keer te scoren... 1 keer bij ons en 1 keer in hun eigen doel... met een verdiende 4-2 overwinning, en een plaatsje omhoog in de poule, kon deze O15-2 de douches opzoeken.

Prima wedstrijd vandaag toppers, op naar de volgende wedstrijd in deze poule, de O15-1 van Spakenburg, de huidige nummer 1, komt 6 april op bezoek... eerst volgende week even revanche nemen tegen Hillegom in een oefenwedstrijd.....