Technische staf

Technische staf

Hoofdtrainer en technische staf.

De technische staf voor de jeugd- en seniorenselectieteams is voor het seizoen 2019- 20:20 

Jethro Abram

Zondag 1

trainer

Edwin Kortlevers

Zondag 1

assistent trainer

Raymon Breedijk

Zondag 2

trainer

René Wortelboer

Zondag 2

assistent trainer

Robin Zwagerman

Keepers trainer  ZO 1-2

 

Martijn Blijleven

Remco van Poeteren

Hoofd Jeugd Opleiding

TJC Bovenbouw

 

Steve Wiersma

TJC Middenbouw

 

Nico Hoek

TJC Onderbouw

 

Ruud Rijkenbereg

TJC Jeugd keepers

 

Dennis Grimbergen

TJC Scouting

 

Max Goulooze

O19-1

trainer

Ed Leonardt

O19-1

assistent trainer

Reza Henry Udwadia O19-2 trainer

Jarno Jongkind

O17-1

trainer

Rutger Kleinhout

O17-1

assistent trainer

Tijmen Wels

O16-1

trainer

Jairo Montoya

O16-1

trainer

Wouter van Rooijen

O15-1

trainer

Sydney Schmeltz

O15-1

assistent trainer

Frank Havenaar

O15-2

trainer

Rick Zethof

O15-2

assistent trainer

Jordy Zegstro

O14-1

trainer

Alex Golsteijn

O14-1

assistent trainer

Earl Liefden

O14-2

trainer

Mitchell Pauwels

O13-1

trainer

Ravio Honcoop O13-1 assistent trainer

Angelo Fung A Loi

O13-2

trainer

Stijn Tulen O13-2 assistent trainer

Steph Langeveld

O12-1

trainer

Miliano Groenbast O12-1 assistent trainer

Rick Verloop

O12-2

trainer

Lars Ridders

O12-2

assistent trainer

Raymon Breedijk

O11-O10

hoofdtrainer

Nick Kaldenbach

O11-1

trainer

Luuk van Teylingen

O11-1/2

assistent trainer

Wesley Visser

O11-1/2

assistent trainer

Tijn Hesseling

O11-1/2

assistent trainer

Wesley Rijlaarsdam

O11-1/2

assistent trainer

Jay Bart

O10-1/2

assistent trainer

Lahoucine Ait Balja

O10-1/2

assistent trainer

Wesley Vreem

O10-1/2

assistent trainer

Milo Leonardt

O10-1/2

assistent trainer

Alie Shariff O10-1/2 assistent trainer
Victor Carreira O10-1/2 assistent trainer
Menno Hooiveld O10-1/2 assistent trainer
Mitchell Pauwels O9-O8 hoofdtrainer
Kaj Wiersma O9-1/2 assistent trainer
Ralph Meekel O9-1/2 assistent trainer
Nino Liesdijk O9-1/2 assistent trainer
Nick Langeveld O9-1/2 assistent trainer
Jos Bestenbreur O8-1 trainer
Amir Horrein Heshmat Sanii O8-1 trainer
Kevin Read O8-2 trainer
Jan Debrichy O8-2 trainer
Vijay Bhikhie O8-2 trainer
Patrick Kapteijn O8-3 trainer

Donovan Partoesobroto

O17-O19 

keepers trainer

Wilco Eindhoven

O16-O15

keepers trainer

Ruben Zimonyi

O14-O13

keepers trainer

Ruud Rijkenberg

O13-O10

keepers trainer

 

 

 

Raymond Verhagen

TJC vrouwen

 

Vincent Haakmat

Vrouwen 1

trainer

Jaimie Cornelissen

Vrouwen 1

assistant trainer

 

Het “Technisch Kader Jeugdplan S.V. Hoofddorp” wordt gevormd door Wouter van Rooijen - Dennis Grimbergen - Benno Peperkamp.