Technische staf

Technische staf

Hoofdtrainer en technische staf.

De technische staf voor de jeugd- en seniorenselectieteams is voor het seizoen 2018 - 2019: 

Jethro Abram Zondag 1 trainer
Nouredine Abdelaziz Zondag 1 assistent trainer
Vincent Haakmat Zondag 2 trainer
René Wortelboer Zondag 2 assistent trainer
Ferry Moerman Keeperstrainer  

Martijn Blijleven

Remco van Poeteren

Hoofd Jeugd Opleiding

TJC Bovenbouw

 
Wouter van Rooijen TJC Middenbouw  
Steve Wiertsma TJC Onderbouw  
Marvin Blommendaal TJC Jeugdkeepers  
Dennis Grimbergen TJC Scouting  
Clifford Mercera O19-1 trainer
Vincent Haakmat O17-1 trainer
Tuncay Yener O17-2 trainer
Raymon Breedijk O17-2 assistent trainer
Donovan Partosoebroto O15-1 trainer
Justin Reuter O15-1 assistent trainer
Nick Kaldenbach O15-2 trainer
Rick Zethof O15-2 assistent trainer
Remco Visser O14-1 trainer
Dave de Boer O14-1 assistent trainer
Jordy Zegstroo O13-1 trainer
Frank Havenaar O13-2 trainer
Lars van Rijn O13-2 assistent trainer
Steph Langeveld O12-1 trainer
Ryan Diependaal O12-1 assistent trainer
Emiel Vis O11-1 trainer
Abdellah Ahrouch O11-2 trainer
Wouter van Rooijen O10-1 trainer
Daan Peperkamp O10-2 trainer
Mike Schuuring O10-2 assistent trainer
Juri Bogomolov O10-3 trainer
Melvin Stuger O10-3 assistent trainer
Mike Rietbergen O9-1 trainer
Martijn Zwanenburg O9-1 assistent trainer
Lois Dekker O9-2 trainer
Sterre Nijburg O9-2 assistent trainer
Sander Bootsma O9-3 trainer
Bernd Blommendaal selectie t/m O15 keeperstrainer
Ruud Rijkenberg breedtesport O9/O10 keeperstrainer
Maringho Kortlevers breedtesport assistent keeperstrainer
Raymond Verhagen TJC vrouwen  
Lindsey Boode Vrouwen keeperstrainer
Raymond Verhagen Vrouwen 1 trainer
Ruben Jokhan Vrouwen 1 assistent trainer
Jan-Willem Vreeswijk Vrouwen 2 trainer
Harry Tollenaars Vrouwen O19-1 / O17-1 trainer

 

Het “Technisch Kader Jeugdplan S.V. Hoofddorp” wordt gevormd door Chris Schuthof –  Rene Wortelboer - Wouter van Rooijen – Roy van Ham - Ferry Moerman - Dennis Grimbergen - Benno Peperkamp.