Hoofddorp s.v. 2


Teaminfo

Seizoen: 2019/2020

Klasse: Hoofdklasse

Trainingstijd: :

 

Trainer:
Sergio Cameron

Keeperstrainer:
Ferry Moerman

Assistenttrainer:
René Wortelboer / Marco de Boer



Het Team...

Het team: Danny de Bruijn (k), Maringho Kortlevers (k), Dave de Boer, Barry Burghout, Ryan Diependaal, Thierry de Groot, Lars de Gruijter, Romano Halvemaan, Felix Huizen, Joery Knol, Kerem Koc, Daan Peperkamp, Bas Schaefers, Remko Visser, Dyon Wijdenbosch, Melvin Wortelboer, Tristan Zandgrond, Dave Zegstroo

Competitie

Stand

# Team GS P
1 DEM (RKVV) 2 17 43
2 Hercules 2 17 37
3 Koninklijke HFC 2 17 36
4 Kampong 2 17 33
5 AFC 2 17 27
6 ADO '20 2 16 21
7 Hoofddorp s.v. 2 17 20
8 Hoogland 2 17 19
9 SDO 2 17 19
10 Velsen Rkvv 2 16 18
11 Soest SO 2 17 17
12 Purmersteijn 2 17 16
13 FC Uitgeest 2 17 16
14 JOS Watergraafsmeer 2 17 13
Datum Teams
19-04-20 11:00
Hoofddorp s.v. 2 AFG
Velsen Rkvv 2 AFG
26-04-20 11:00
Koninklijke HFC 2 AFG
Hoofddorp s.v. 2 AFG
10-05-20 11:00
Hoofddorp s.v. 2 AFG
Kampong 2 AFG
17-05-20 11:00
ADO '20 2 AFG
Hoofddorp s.v. 2 AFG
24-05-20 11:00
Hoofddorp s.v. 2 AFG
Purmersteijn 2 AFG
Datum Teams
05-04-20
Hoofddorp s.v. 2 0
Hoogland 2 0
29-03-20
JOS Watergraafsmeer 2 0
Hoofddorp s.v. 2 0
22-03-20
Hoofddorp s.v. 2 0
Soest SO 2 0
15-03-20
SDO 2 0
Hoofddorp s.v. 2 0
08-03-20
Hoofddorp s.v. 2 2
Hercules 2 6
01-03-20
Hoofddorp s.v. 2 0
AFC 2 4
16-02-20
DEM (RKVV) 2 2
Hoofddorp s.v. 2 2
02-02-20
FC Uitgeest 2 1
Hoofddorp s.v. 2 2
26-01-20
Hoofddorp s.v. 2 3
JOS Watergraafsmeer 2 1
15-12-19
Hoogland 2 1
Hoofddorp s.v. 2 0
08-12-19
Kampong 2 3
Hoofddorp s.v. 2 1
01-12-19
Hoofddorp s.v. 2 4
ADO '20 2 2
24-11-19
Purmersteijn 2 2
Hoofddorp s.v. 2 0
10-11-19
Hoofddorp s.v. 2 3
SDO 2 1
03-11-19
Soest SO 2 2
Hoofddorp s.v. 2 2
27-10-19
Hoofddorp s.v. 2 2
FC Uitgeest 2 1
20-10-19
AFC 2 3
Hoofddorp s.v. 2 0
13-10-19
Hoofddorp s.v. 2 1
Koninklijke HFC 2 0
06-10-19
Velsen Rkvv 2 6
Hoofddorp s.v. 2 1
29-09-19
Hercules 2 3
Hoofddorp s.v. 2 2
22-09-19
Hoofddorp s.v. 2 3
DEM (RKVV) 2 8

Beker

Stand

# Team GS P
1 Ajax AFC 2 0 0
2 Delta Sports '95 FC 2 0 0
3 HCSC 2 0 0
4 Hoofddorp s.v. 2 0 0
5 IJsselmeervogels 2 0 0
6 Jong Holland 2 0 0
7 Purmerend 2 0 0
8 Velsen Rkvv 2 0 0
 
# Team GS P
1 Hoofddorp s.v. 2 1 3
2 HCSC 2 1 3
3 Jong Holland 2 1 3
4 Velsen Rkvv 2 1 3
5 Delta Sports '95 FC 2 1 3
6 IJsselmeervogels 2 1 3
7 Purmerend 2 1 3
8 Ajax AFC 2 1 3
9 Buitenveldert sc. 2 1 0
10 Roda '46 2 1 0
11 Meern De 2 1 0
12 SV Spartanen 2 1 0
13 WV-HEDW 2 1 0
14 ZSGOWMS 2 1 0
15 IJFC 3 1 0
16 RODA '23 Rksv 2 1 0
 
# Team GS P
1 Hoofddorp s.v. 2 1 3
2 DIOS sv. 2 1 0
 
# Team GS P
1 Hoofddorp s.v. 2 0 0
 
# Team GS P
1 Hoofddorp s.v. 2 1 3
2 Hillegom sv 3 1 0
 
# Team GS P
1 Hoofddorp s.v. 2 2 6
2 Geel Wit '20 sv. 2 2 3
3 Pancratius Rksv 2 2 0
Datum Teams
11-04-2020 17:00
Hoofddorp s.v. 2 AFG
Delta Sports '95 FC 2 AFG
Datum Teams
23-02-2020 11:00
Hoofddorp s.v. 2 4
RODA '23 Rksv 2 0
19-01-2020 11:00
Hoofddorp s.v. 2 5
DIOS sv. 2 2
24-10-2019 20:00
Hillegom sv 3 0
Hoofddorp s.v. 2 1
15-09-2019 11:00
Hoofddorp s.v. 2 3
Geel Wit '20 sv. 2 2
01-09-2019 11:00
Hoofddorp s.v. 2 4
Pancratius Rksv 2 2

Nieuws en verslagen

vertrouwen in oefenmeester
Lees meer
Trainers hoofdmacht tekenen voor 1 jaar bij!
Lees meer
Ivar Lammers: speler van het jaar 2015/2016!
Lees meer