Hoofddorp s.v. 1


Teaminfo

Seizoen: 2019/2020

Klasse: 1e Klasse A

Trainingstijd: Dinsdag en donderdag van 20.30 – 22.00 uur

 

Hoofdtrainer:
Jethro Abram

Assistenttrainer:
Nouredinne Abdelaziz

Keeperstrainer:
Ferry Moerman



Het Team...

Het team: Boi Postma, Danny de Bruijn, Gilly Oord, Jan Ziere (k), Jasmin Ramic, Kobina Plange, Lars van Rijn, Marvin Blommendaal (k), Mohammed Chih, Nick Witschge, Noah Marti, Olaf Schell, Raymon Breedijk, Revelinio Vermeer, Sergio Comvalius, Sven Wierda, Stefan Smal, Tom Boot, Tom Kok, Tuncay Yener, Wibout de Vetten en Yannick Steffens.

Competitie

Stand

# Team GS P
1 Zouaven (de) 1 8 24
2 Zaanlandia 1 7 16
3 SDZ 1 8 14
4 AFC 34 1 8 14
5 Hoofddorp s.v. 1 8 14
6 Legmeervogels 1 8 12
7 LSVV 1 8 12
8 AGB 1 8 10
9 FC Uitgeest 1 8 10
10 DSOV 1 8 9
11 Fortuna Wormerveer 8 8
12 Kolping Boys 1 7 4
13 sva Papendorp 1 6 3
14 Meern De 1 8 3
Datum Teams
24-11-19 14:00
Meern De 1 -
Hoofddorp s.v. 1  
01-12-19 14:00
Hoofddorp s.v. 1 -
LSVV 1  
08-12-19 14:00
Zouaven (de) 1 -
Hoofddorp s.v. 1  
15-12-19 14:00
SDZ 1 -
Hoofddorp s.v. 1  
26-01-20 14:00
Hoofddorp s.v. 1 -
Kolping Boys 1  
02-02-20 14:00
FC Uitgeest 1 -
Hoofddorp s.v. 1  
09-02-20 14:00
Hoofddorp s.v. 1 -
sva Papendorp 1  
16-02-20 14:00
Zaanlandia 1 -
Hoofddorp s.v. 1  
Datum Teams
10-11-19
Hoofddorp s.v. 1 0
AGB 1 4
03-11-19
Fortuna Wormerveer 2
Hoofddorp s.v. 1 2
27-10-19
Hoofddorp s.v. 1 1
FC Uitgeest 1 0
20-10-19
sva Papendorp 1 0
Hoofddorp s.v. 1 5
13-10-19
Hoofddorp s.v. 1 3
DSOV 1 1
06-10-19
Legmeervogels 1 2
Hoofddorp s.v. 1 2
29-09-19
AFC 34 1 2
Hoofddorp s.v. 1 3
22-09-19
Hoofddorp s.v. 1 0
Zaanlandia 1 4

Beker

Stand

# Team GS P
1 DWOW 1 1 3
2 Zouaven (de) 1 1 3
3 AFC 34 1 1 3
4 De Dijk 1 3
5 JOS Watergraafsmeer 1 3
6 Purmersteijn 1 3
7 Roda '46 1 1 3
8 Pancratius Rksv 1 1 3
9 AFC 1 1 3
10 Huizen 1 1 3
11 Velsen Rkvv 1 3
12 RKAV Volendam 1 3
13 Hollandia 1 3
14 RODA '23 Rksv 1 1 3
15 SDZ 1 1 3
16 Scherpenzeel 1 1 3
17 Zandvoort s.v. 1 1 3
18 Montfoort S.V.'19 1 1 3
19 Olympia Haarlem 1 1 3
20 Valleivogels 1 1 3
21 WV-HEDW 1 1 3
22 Victoria 1 1 3
23 IJFC 1 1 3
24 Kolping Boys 1 1 3
25 Merino's de 1 1 3
26 DHSC 1 3
27 Loosdrecht 1 1 3
28 RCZ 1 1 3
29 Spakenburg 2 1 3
30 Fortuna Wormerveer 1 3
31 CSW 1 1 3
32 AFC 2 1 3
33 HBOK 1 1 3
34 Argon 1 0 0
35 Hauwert 65 1 0 0
36 IJmuiden vv. 1 0 0
37 Purmersteijn 1 0 0
38 FC Uitgeest 1 0 0
39 VVS 46 1 0 0
40 Vrone 1 1 0
41 ASV Arsenal 1 1 0
42 Zuidvogels HSV De 1 1 0
43 Eemdijk 1 0
44 Houten 1 1 0
45 FC Den Helder 1 1 0
46 OSV 1 1 0
47 Roda '46 1 1 0
48 Breukelen FC 1 1 0
49 SVL 1 1 0
50 ZSGOWMS 1 1 0
51 Zwaluwen 30 HCSV 1 1 0
52 Legmeervogels 1 1 0
53 Hoofddorp s.v. 1 1 0
54 VVW 1 1 0
55 AFC Quick 1890 1 1 0
56 SCW 1 1 0
57 SDO 1 0
58 Spirit 30 (SC) 1 1 0
59 PVCV 1 1 0
60 Sporting Krommenie 1 1 0
61 Vriendenschaar 1 1 0
62 VVZA 1 1 0
63 JVC 1 1 0
64 VSV 1 1 0
65 Hees 1 1 0
66 Kampong 1 1 0
67 Schagen United 1 1 0
68 Wartburgia asv 1 1 0
69 BSM sv 1 1 0
70 FC Blauw-Wit Beursbengels 1 1 0
71 Monnickendam 1 1 0
72 CDW 1 1 0
 
# Team GS P
1 Hoofddorp s.v. 1 1 3
2 Olympia Haarlem 1 1 3
3 ZSGOWMS 1 1 3
4 WV-HEDW 1 1 3
5 AFC 1 1 3
6 RODA '23 Rksv 1 1 3
7 De Dijk 1 3
8 IJmuiden vv. 1 1 3
9 Zandvoort s.v. 1 1 3
10 ASV Arsenal 1 1 3
11 BSM sv 1 1 3
12 OSV 1 1 3
13 FC Blauw-Wit Beursbengels 1 1 3
14 JOS Watergraafsmeer 1 3
15 Legmeervogels 1 1 3
16 VSV 1 1 3
17 AFC 2 1 3
18 SDZ 1 1 3
19 Wartburgia asv 1 1 3
20 Velsen Rkvv 1 3
21 HBOK 1 1 3
22 Pancratius Rksv 1 1 3
23 SCW 1 1 3
24 Diemen sv. 1 1 0
25 Meer De sv. 1 1 0
26 Dijk De asv 1 1 0
27 Nieuw West United SV 1 1 0
28 Swift 1 0
29 AGB 1 1 0
30 DEM (RKVV) 1 1 0
31 DSOV 1 1 0
32 Koninklijke HFC 2 1 0
33 Bloemendaal 1 1 0
34 JOS Watergraafsmeer 1 1 0
35 Stormvogels ijvv 1 1 0
36 JOGA Fortius asv 1 1 0
37 NFC 1 1 0
38 Amstelveen/Heemraad 1 1 0
39 HBC 1 1 0
40 Buitenveldert sc. 1 1 0
41 Germaan/De Eland asv 1 1 0
42 RKAVIC 1 1 0
43 KDO sv 1 1 0
44 VVA/Spartaan 1 1 0
45 Meteoor De sv. 1 1 0
46 DRC 1 1 0
 
# Team GS P
1 Hoofddorp s.v. 1 3 7
2 KDO sv 1 3 6
3 FC Aalsmeer 1 3 3
4 Altior 1 3 1
Datum Teams
Datum Teams
14-11-2019 20:30
Hoofddorp s.v. 1 2
Scherpenzeel 1 4
24-10-2019 20:00
Hoofddorp s.v. 1 13
DRC 1 1
15-09-2019 14:00
Hoofddorp s.v. 1 2
Altior 1 2
07-09-2019 14:30
FC Aalsmeer 1 1
Hoofddorp s.v. 1 2
01-09-2019 14:00
Hoofddorp s.v. 1 4
KDO sv 1 0

Vriendschappelijk

Wedstrijden

Datum Teams
19-01-2020 14:00
Hoofddorp s.v. 1 -
SO Soest 1 -

Uitslagen

Datum Teams

Nieuws en verslagen

Sven Wiersma
Lees meer
Trainers hoofdmacht tekenen voor 1 jaar bij!
Lees meer
aanwinst voor ons eerste elftal
Lees meer
kansen genoeg, doelpunten te weinig
Lees meer
samen met zijn team JO9-3
Lees meer
In bessuretijd nog langszij …
Lees meer
2-5 verlies thuis tegen Legmeervogels
Lees meer
Niemand dacht dat het onmogelijk zou zijn, maar iedereen wist dat het een zware wedstrijd zou gaan worden.
Lees meer
Nu op 12e plek met 16 uit 16
Lees meer
terechte nominatie voor een alles-kunner
Lees meer
Voetballende inzet tot laatste minuut.
Lees meer
Velsen wint met 0-3 op de IJvelden
Lees meer
Geweldige middag voor speler JO9-4
Lees meer
Unanieme keuze van 14 rapporteurs
Lees meer
Debuut zonder tegengoals
Lees meer
Vier goals Sven Wierda
Lees meer
4-3 winst na 0-2 achterstand.
Lees meer
Behoud 1e klasse zeker
Lees meer
Verlies met 3-2 door slechte eerste helft.
Lees meer
Overwinning geen moment in gevaar.
Lees meer
Volgens hoofdtrainer Verschoor na uitverlies met 3-1.
Lees meer
Met plezier leren voetballen. In het kader van zijn examen van de opleiding CIOS Sport en Bewegen, organiseert Raymon Breedijk (speler Zondag-1 en trainer JO17-2) een gratis voetbalevenement voor onze jeugdspelers en hun vriendjes en vriendinnetjes van ca. 8 t/m 13 jaar.
Lees meer
Verdiende winst tegen taai EDO.
Lees meer
Geflatteerde maar nuttige thuisoverwinning
Lees meer
Invaller Sven Wierda brengt keurkorps laat op gelijke voet
Lees meer
Fors thuisverlies 0 - 3
Lees meer
verlies met 3 - 0
Lees meer
Dubbele gevoelens.
Lees meer
Overtuigende uitwinst met 3-4 bij SCH '44.
Lees meer
Samen met zijn team te gast bij Zondag1-SCH’44 (4-2)
Lees meer
Opnieuw wedstrijden tegen SCH’44. Met klinkende zeges op SCH ’44 en West Frisia bereikte ons keurkorps afgelopen zondag de finaleronde voor een promotieplek naar de 1e klasse.
Lees meer
Derde keer winst tegen SCH’44
Lees meer
Opnieuw winst tegen West Frisia 3-1
Lees meer
Donderdag aanstaande uitwedstrijd West Frisia
Lees meer
NVC koploper met zes punten voorsprong
Lees meer
Achterstand nog maar vier punten.
Lees meer
Opgeklommen naar 2e plaats.
Lees meer
na de wedstrijd Zondag1 – DCG1
Lees meer
Opgeklommen 3e plek, kansen periodetitel opnieuw vergroot.
Lees meer
Keurkorps vergroot kansen op periodetitel.
Lees meer
Nu de winterstop is begonnen, is het een mooie gelegenheid om terug te kijken op de prestaties van Zondag-1 en zaterdag-1 tijdens de eerste seizoenshelft.
Lees meer
1 - 1 tegen NVC
Lees meer
Verdiende 2-1 thuiswinst op Kampong
Lees meer
Ivar Lammers: speler van het jaar 2015/2016!
Lees meer
kansen op promotie naar hogere klasse
Lees meer
3-0 winst op NVC en nacompetitie promotie 1e klasse!
Lees meer
Mooie thuiswinst op Weesp
Lees meer
Keurkorps verrast voor- en tegenstanders
Lees meer
door Dux Vicus
Lees meer
Kansloos tegen nr. 2 ZSGOWMS
Lees meer
0 - 0
Lees meer
Remise in uitwedstrijd Legmeervogels ..
Lees meer
S.V. Hoofddorp wil wel... 1 - 2
Lees meer
Aanlegger liet er geen gras over groeien.
Lees meer