Hoofddorp s.v. JO16-1


Teaminfo

Seizoen: 2020/2021

Klasse: Divisie 5-B

Trainingstijd: Maandag, dinsdag en donderdag van 19 tot 20 uur

 

Hoofdtrainer:
Tijmen Wels (06-42536371)
tijmenwels89@hotmail.com

Assistent-trainer:
Willem Roodhart

Assistent-trainer:
Jaïro Motoya



Het Team...

Nog niet bekend...

Competitie

Stand

# Team GS P
Barendrecht JO16-1
HBS JO16-1
Hoofddorp s.v. JO16-1
Quick JO16-1
Smitshoek JO16-1
TOGB JO16-1
VCS JO16-1
Westlandia JO16-1
Datum Teams
Datum Teams
21-11-20
Westlandia JO16-1 0
Hoofddorp s.v. JO16-1 0
07-11-20
Smitshoek JO16-1 0
Hoofddorp s.v. JO16-1 0
31-10-20
Hoofddorp s.v. JO16-1 0
HBS JO16-1 0
24-10-20
VCS JO16-1 0
Hoofddorp s.v. JO16-1 0
17-10-20
Hoofddorp s.v. JO16-1 0
Quick JO16-1 0
10-10-20
Barendrecht JO16-1 3
Hoofddorp s.v. JO16-1 1
03-10-20
Hoofddorp s.v. JO16-1 3
Smitshoek JO16-1 1
26-09-20
Hoofddorp s.v. JO16-1 7
VCS JO16-1 4
23-09-20
HBS JO16-1 2
Hoofddorp s.v. JO16-1 2
19-09-20
TOGB JO16-1 2
Hoofddorp s.v. JO16-1 4
12-09-20
HBS JO16-1 0
Hoofddorp s.v. JO16-1 0
05-09-20
Hoofddorp s.v. JO16-1 2
Westlandia JO16-1 3

Beker

Stand

# Team GS P
1 Hoofddorp s.v. JO16-1 0 0
2 UNO vv JO16-1 0 0
 
# Team GS P
1 AFC JO16-1 0 0
2 Alliance '22 sv. JO16-1 0 0
3 Almere FC JO16-1 0 0
4 Always Forward JO16-1 0 0
5 FC Amsterdam JO16-1 0 0
6 Argon JO16-1 0 0
7 AS'80 JO16-1 0 0
8 BFC JO16-1 0 0
9 Breukelen FC JO16-1 0 0
10 Buitenboys sc. JO16-1 0 0
11 Buitenveldert sc. JO16-1 0 0
12 Delta Sports '95 FC JO16-1 0 0
13 DEM (RKVV) JO16-1 0 0
14 DESTO JO16-1 0 0
15 Diemen sv. JO16-1 0 0
16 Dijk De asv JO16-1 0 0
17 DOVO JO16-1 0 0
18 DSS JO16-1 0 0
19 DWS afc JO16-2 0 0
20 EDO hfc JO16-1 0 0
21 Focus '07 JO16-1 0 0
22 JOGA Fortius asv JO16-1 0 0
23 Fortuna Wormerveer sv JO16-1 0 0
24 Geinoord Nieuwegein JO16-1 0 0
25 Hercules JO16-1 0 0
26 Hillegom sv JO16-1 0 0
27 Hoofddorp s.v. JO16-1 0 0
28 Hooglanderveen JO16-1 0 0
29 Houten JO16-1 0 0
30 AFC IJburg JO16-1 0 0
31 IJsselmeervogels JO16-1 0 0
32 IVV JO16-1 0 0
33 Jonathan JO16-1 0 0
34 JSV Nieuwegein JO16-2 0 0
35 JSV Nieuwegein JO16-1 0 0
36 Kampong JO16-1 0 0
37 Kampong JO16-2 0 0
38 Kolping Boys JO16-1 0 0
39 Laren 99 sv JO16-1 0 0
40 Legmeervogels JO16-1 0 0
41 Maarssen JO16-1 0 0
42 Meern De JO16-2 0 0
43 Meern De JO16-1 0 0
44 NVC JO16-1 0 0
45 Olympia Haarlem JO16-1 0 0
46 Onze Gezellen JO16-1 0 0
47 PVCV JO16-1 0 0
48 AFC Quick 1890 JO16-1 0 0
49 Reiger Boys JO16-1 0 0
50 RKAVIC JO16-1 0 0
51 Robinhood s.v. JO16-1 0 0
52 RODA '23 Rksv JO16-1 0 0
53 Roda '46 JO16-1 0 0
54 SCH '44 JO16-1 0 0
55 Schagen United JO16-1 0 0
56 SDO JO16-1G 0 0
57 SDZ JO16-1 0 0
58 Soest SO JO16-1 0 0
59 Spakenburg JO16-1 0 0
60 Sporting Martinus JO16-1 0 0
61 TOS-Actief JO16-1 0 0
62 TOV JO16-1 0 0
63 UNO vv JO16-1 0 0
64 UVV JO16-1 0 0
65 Victoria JO16-1 0 0
66 Volendam (rkav) JO16-1 0 0
67 ASC De Volewijckers JO16-1 0 0
68 VVA/Spartaan JO16-1 0 0
69 VVC fc JO16-1 0 0
70 VVIJ JO16-1 0 0
71 Wasmeer JO16-1 0 0
72 Waterwijk asc JO16-1 0 0
73 Woerden JO16-1 0 0
74 WV-HEDW JO16-1 0 0
Datum Teams
Datum Teams
14-11-2020 11:30
Hoofddorp s.v. JO16-1 0
UNO vv JO16-1 0

Nieuws en verslagen

opgeroepen voor Jeugd Plan Nederland
Lees meer