Wijzigingen seizoensvoorbereiding jeugdselectieteams 2017/2018

27 maart 2017

0

De belangrijkste wijziging is dat er in de maand juni doorgetraind gaat worden met de nieuwe selectiegroepen voor volgend seizoen.

De voorlopige teamindelingen worden vóór de zomerstop nog bekend gemaakt. Daardoor kan er in de voorbereiding direct begonnen worden met deze teams. Voor 1 juni 2017 zijn de eventuele afvallers van de huidige selecties bekend en rondom dezelfde datum worden de nieuwe selectiegroepen bekendgemaakt. Met de nieuwe selectie wordt de hele maand juni getraind. Begin juli worden de voorlopige teamindelingen op de website van S.V. Hoofddorp gepubliceerd. Trainingen na de zomervakantie starten voor de O8 t/m O13 rond 6 augustus 2017.

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: