Verslag zevende Klaverjasavond dit seizoen

13 april 2017

0

Nog twee avonden om puntentotaal op te schroeven.

De zevende klaverjasavond van dit seizoen is alweer voorbij(24 maart). Dus nog twee avonden te gaan om uw puntentotaal op te schroeven. Misschien zit er dan aan het einde van het seizoen nog een top drie klassering in. Als de oproep in het vorige verslag geen reactie heeft gegeven, dan is het altijd lastig om een verslagje te schrijven. Ik moet het dan hebben van de aantekeningen van Paul. En dat is best goed hoor, maar je hebt de sfeer niet geproefd. Carla en Co kwamen iets te laat en moesten stilzitten. Dat wilden zij de andere aanwezigen niet aandoen en gingen de gezelligheid ergens anders zoeken. Helaas voor hen geen klaverjasavond. De andere 52 aanwezigen konden op tijd 1 van de 13 tafels opzoeken om te beginnen. Een goede opkomst dus. Aangezien Jeroen op het laatste moment verhinderd was, stond Wil alleen achter de bar. Ze heeft wel hulp gekregen van de beschikbare aanwezigen. Manfred en Bob bedankt maar weer. Caroline en Thea zorgden voor de versnaperingen tussendoor en de warme hapjes waren weer erg in trek. Zij zorgden ook voor de aankoop van de prijzen en het klaarzetten van de prijzentafels. Daar zullen zij het weer erg druk mee gehad hebben. Ga maar eens bedenken wat er weer voor prijzen op de tafels moeten komen. Klasse dames er stonden weer veel mooie prijzen klaar die men kon winnen. Piet en Thea Zonneveld hadden  een fles drank geschonken, de staatsloten kwamen zoals we gewend zijn van Vivant, bakker Gerard schonk paasbrood en Ria en Bert schonken dit keer een slagersbon. Hartelijk denk allemaal. Edwin Nanninga  mocht de prijs die bij het richtgetal hoort in ontvangst nemen en Paula Brandt moest dit keer genoegen nemen met de poedelprijs. Staatslot was haar prijs. Wie weet wat dat nog kan opbrengen.

De uitslag van deze avond:

1.Ted Wilkes                                                  5574 punten

2.Janny van Norden                                      5546 punten

3.Tibor Marton                                               5504 punten

4.Ben van den Bos                                        5344 punten

5.Herman Thijssen                                        5281 punten

6.Mohamed Kassab                                      5271 punten

7.Bob de Leeuw                                            5241 punten

8.Richard Vork                                               5084 punten

9.Theo van Doorn                                          5039 punten

10.Evert van Middendorp                              5030 punten

Ik mis wel enkele bekende namen op de uitslagenlijst, maar ik hoop dat zij evenals alle anderen weer aanwezig kunnen zijn op 21 april a.s. als er weer gekaart gaat worden. Kom allemaal wel op tijd, want het is erg vervelend als u moet stilzitten omdat u te laat bent. Om 19.30 uur is de kantine open en bent u weer  van harte welkom To tde 21ste.

Piet van der Vlugt

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: