Verkiezingsfeest 'STEMFEST' op 20 november 2018

07 november 2018

0

Groot feest voor kiezers van 18 tot 22 jaar. De gemeenteraadsverkiezingen in Haarlemmermeer staan nu écht voor de deur! Op woensdag 21 november 2018 is het zo ver.

In aanloop naar de verkiezingen organiseert de gemeente verschillende activiteiten om de opkomst te bevorderen. Deze zijn met name gericht op de zogenaamde 'first time voters', kiezers in de leeftijd van 18-22 jaar. Daarom introduceert de Gemeente het Verkiezingsfestival: 'STEMFEST', dat plaats vindt op de avond voorafgaand aan de verkiezingen. Het feest wordt gehouden op dinsdagavond 20 november in Podium Duycker in Hoofddorp.

Artiesten

De artiesten die zullen optreden zijn onder andere Donnie, Supergaande en Black Acid. De deuren gaan open om 20.30 uur en vanaf 00.00 uur gaat het eerste stembureau van deze verkiezingen open in Duycker. Daar kan dan samen met onze burgemeester Onno Hoes gestemd worden. Het 'STEMFEST' heeft wel één "maar"… alleen toegankelijk met stempas + ID en dus alleen voor 18+.

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: