S.V. HOOFDDORP-COMPLEX TIJDENS (ZOMER)VAKANTIE VERBODEN TOEGANG | MEDEDELING

19 juli 2019

0

“Tijdens de zomermaanden is ons complex gesloten. Als de poort bij de ingang van ons complex op slot is, is ons complex verboden toegang.

Het is dan niet toegestaan om over de hekken te klimmen en te gaan voetballen.  Met Handhaving / Toezicht / Straatcoaches van de Gemeente Haarlemmermeer zijn door het bestuur afspraken gemaakt.  Zij zullen toezicht houden als de poort bij de ingang van ons complex op slot is. Dit betekent dat, als de poort op slot zit, iedereen die zich dan op ons complex bevindt, er onbevoegd is.  Er zal eenmalig een waarschuwing worden gegeven en daarna zullen door Handhaving / Politie boetes worden opgelegd. 

De poorten naar het hoofdveld zitten in de zomerperiode op slot.  Het is, zelfs als de poort naar ons complex open is, verboden om op het hoofdveld te voetballen of je op de tribune te begeven.  Dit ondermeer in verband met overlast voor buurtbewoners.”

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: