Aanleg veld 2 zaterdag klaar

11 april 2018

0

S.V. Hoofddorp trots op prachtige nieuwe aanwinst. De aanleg van veld 2 is a.s. zaterdag klaar! Dan wordt de nieuwe grasmat officieel in gebruik genomen door S.V. Hoofddorp.

GreenFields is dinsdag 3 april gestart bij S.V. Hoofddorp met de aanleg op veld 2 van het eerste Non - Fill voetbalveld in Nederland, dus geen gebruik van infill materialen. Een bijkomend voordeel is dat het product eenvoudiger te recyclen is. Deze ‘’groene’’ oplossing staat garant voor optimale sporttechnische performance, speelcomfort en veiligheid voor spelers en milieu. Onze vereniging hecht altijd grote waarde aan de kwaliteit, veiligheid en voetbalplezier op onze accommodatie. Met dit volgens een geheel nieuw procedé vervaardigd kunstgrasveld, zijn we ervan overtuigd die belangrijke voorwaarden opnieuw gedurende heel veel jaren aan onze leden en gasten te kunnen garanderen. Het veld is vanaf zaterdag 14 april voor wedstrijden beschikbaar. Vanaf maandag 16 april kan er worden getraind en geldt weer het “oude” trainingsschema.  

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: