INFO: Van 1 April tot 6 April Ijweg gedeeltelijk gesloten

29 maart 2019

0

Sportpark is te bereiken via Leenderbos

De gemeente vervangt volgende week de twee 20 km drempels door 30 km verkeersplateaus. Op het kaartje (!) kunt u zien welke drempels dit zijn. (WT- Naast het Vinkenburgerpad en tussen Tensenhof en fietspad San Marco).

Planning en bereikbaarheid

De werkzaamheden starten 1 april 2019 en we verwachten dat deze 5 april 2019 klaar zijn. De planning kan iets aangepast worden, dit hangt af van het weer. De werkzaamheden worden uitgevoerd tussen 07.00 en 16.00 uur. Het deel van de IJweg waar de werkzaamheden zijn, wordt afgesloten voor doorgaand verkeer. Er worden omleidingsborden langs de weg gezet. Woningen blijven met de auto wel bereikbaar.

S.V. Hoofddorp is te bereiken via Leenderbos.

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: