Uitnodiging praktijkavond Jeugdtrainers Breedtesport

14 september 2016

0

700 oefenvormen met tool Soccer-Play.

Al enige jaren kunnen trainers van sv Hoofddorp gebruik maken van de online trainerstool AjaxOnlineAcademy. Ook dit seizoen gaan wij gebruik maken van deze handige tool! Er zijn een paar wijzigingen binnen de tool. Één van de wijzigingen is de naam van de tool: SOCCER-PLAY. S.V. Hoofddorp vindt het belangrijk dat iedere speler op ieder niveau tijdens zijn/haar training de oefenstof krijgt aangeboden die past bij de leeftijd en niveau. Het gebruik van Soccer-Play kan een trainer heel goed helpen in het maken van de juiste training. Binnen de online tool kan een trainer gebruik maken van zo'n 700 oefenvormen. 

Wij hopen en verwachten dat alle breedtesport jeugdtrainers gebruik gaan maken van Soccer-Play. Graag nodig ik jullie uit voor een leuke praktijkavond Soccer-Play. Op het veld zal een ervaren trainer, in dienst van Soccer-Play, jullie uitleg geven over het gebruik van de tool en met name praktijkvoorbeelden laten zien.

 

Datum: WOENSDAG 21 SEPTEMBER

tijd: 19.15 - ca. 20.30 uur

Graag om 19.10 uur melden op het hoofdveld.

Kom a.u.b. in trainingskleding!

 

Aanmelden kan via een mail naar: dgrimbergen@gmail.com

 

 

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: