Trainers Zondag 1 en Zondag 2 tekenen voor 1 jaar bij | Voetbalzaken

27 juni 2019

0

Trainers hoofdmacht tekenen voor 1 jaar bij!

Wij zijn erg verheugd om u te informeren dat op donderdag 20 juni  Hoofdtrainer Jethro Abram samen met assistent-trainer Noureddine Abdelaziz (Zondag 1), Trainer Sergio Cameron en  assistent-trainer René Wortelboer (Zondag 2) en Ferry Moerman (Keeperstrainer) voor 1 jaar hebben bijgetekend.

Abrams heeft afgelopen seizoen een puike prestatie geleverd om zich met Zondag 1 te handhaven in de eerste Klasse Zondag, waarin hij heel vaak creatief moest zijn met de opstelling in verband met de langdurige blessures. 

Nieuwe spelers

In de wandelgangen hoor je zo nu en dan dat S.V. Hoofddorp | Voetbalzaken niet stil heeft gezeten qua versterking van de selectie het nieuwe seizoen. Zie hieronder de lijst met de nieuwe selectiespelers die ons vlaggenschip komen versterken:

 • Martijn Tjon-A-Njoek (L'vogels)
 • Gairvyno Zeefuik (JOS/W'meer)
 • Soeremly te Vrede (DSOV)
 • Guus Zuidema (k) (IVV)
 • Erwin Smajic (B-W/Beursbengels)
 • Bas Middelkoop (AFC)
 • Zakaria Bakrine (Olympia H'lem)
 • Bilal el Yakoubi (ZSGOWMS)
 • Elroy Knol (VVC)
 • Sidney Schmeltz (ZSGOWMS)
 • Browel Some (ASV Arsenal)
 • Emir Sinanovic (Overbos)

 

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: