Trainer Coach2/ UEFA –B diploma voor Wouter van Rooijen

21 mei 2017

0

Van harte gefeliciteerd!

Wouter van Rooijen, huidige trainer van S.V. Hoofddorp JO-13-1 en komend seizoen trainer van S.V. Hoofddorp JO-10-1 en Technisch Jeugdcoördinator Middenbouw is zaterdag 20 mei 2017 geslaagd voor zijn examen Trainer Coach2/ UEFA -B. Met het behalen van dit diploma doet Wouter niet alleen zichzelf een plezier, maar uiteraard ook voor de opleiding van S.V. Hoofddorp is dit een verdere kwaliteitsimpuls. Wouter is de derde trainer in onze jeugdopleiding die in het bezit is van het diploma Trainer Coach 2/ UEFA-B. Wij feliciteren Wouter van harte en wensen hem een mooie trainersloopbaan toe, waarbij wij ons gelukkig prijzen dat hij komend seizoen belangrijke rollen zal gaan vervullen binnen de Jeugdopleiding van S.V. Hoofddorp!

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: