S.V. HOOFDDORPSHOP GESLOTEN !

25 mei 2019

0

Het voetbalseizoen 2018-2019 is voor bijna alle teams van jeugd en senioren afgelopen. En ook voor onze S.V. Hoofddorpshop is het einde seizoen.

De kassa is gesloten, alle artikelen zijn geïnventariseerd en de bestellingen voor het nieuwe seizoen zijn al weer onderweg.

De dames Ans – Tineke – Karin – Lonneke – Petra – Wilma hebben het hele seizoen elke week weer voor u klaar gestaan om shirtjes, broekjes, kousen en nog vele andere artikelen aan u te verkopen. Hulde voor onze dames voor hun grote inzet en enthousiaste medewerking !
Van zaterdag 25 mei jl. tot 17 augustus a.s. is de Shop gesloten, vanaf zaterdag 18 augustus a.s. zullen de dames weer wekelijks voor alle (ouders van) leden klaar staan om u aan de benodigde voetbalspullen te helpen.

Heeft u toch een shirtje of een broekje met spoed nodig of wilt u alvast informatie over sponsoren van een team, u kunt altijd een e-mail sturen naar Hans Mols / h.mols@svhoofddorp.nl en u wordt z.s.m. geïnformeerd.

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: