S.V. Hoofddorp JUMBO Hofman toernooi 2017 succesvol

15 april 2017

0

Het feest vóór Pasen!

Al decennialang zijn de Paastoernooien bij S.V. Hoofddorp een begrip. Met deelnemers uit de wijde omtrek, die zich al maanden van tevoren aanmelden en net als onze eigen leden uitijken naar de zaterdag voor Pasen. Ook dit jaar was er weer een mooi deelnemersveld met voor het eerst ook een '9x9' toernooi bij de JO11. Met dank aan de sponsor JUMBO Hofman, de vele vrijwilligers, de jeugdscheidsrechters die fantastisch gefloten hebben én de medewerkers van de EHBO vereniging Haarlemmermeer die gelukkig een rustige zaterdag had hebben we allemaal mogen genieten van een prachtige voetbaldag.

Ben je benieuwd naar de resultaten ?

voor JO8 klik hier

voor JO9 klik hier

voor JO10 klik hier

voor JO11 + 9x9 klik hier

voetbalfoto’s ochtend

prijsuitreiking ochtend

voetbalfoto’s middag

prijsuitreiking middag

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: