S.V. Hoofddorp doneert sporthek

03 november 2018

0

Hulp bij zoeken pleegouder-gezinnen. Pleegouders zijn van onschatbare waarde én heel hard nodig. Op dit moment zijn er in Nederland ruim 23.000 pleegkinderen. Deze kinderen zijn tussen de 0 en 21 jaar. Soms kunnen ze tijdelijk niet thuis wonen, soms is dat voor langere tijd.

Met de campagne ‘Supergewone mensen gezocht’ vraagt Pleegzorg Nederland aandacht voor het tekort aan pleegouders. Iedereen kan meehelpen bij het vinden van nieuwe pleegouders, ook ons sporthek... Pleegzorg heeft twee mooie spandoeken gemaakt die we sinds kort op ons complex hebben opgehangen. Sportverengingen leveren een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling van kinderen. Dat vindt Pleegzorg Nederland fantastisch! Want ook pleegouders staan dag en nacht klaar om een kind een duwtje in de rug te geven. Daarom heeft S.V. Hoofddorp gehoor gegeven aan het verzoek tot het ophangen van de doeken.

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: