Sinterklaasfeest SV Hoofddorp

04 december 2019

0

Afgelopen vrijdag waren ze er weer. De Sint en zijn Pieten. Lees hieronder een verslag van de Sint zelf.

"Afgelopen vrijdag 29 november was het weer zover, ik mocht samen met mijn pieten acte de presence geven op het jaarlijkse Sinterklaas feest voor de voetballertjes van de SV Hoofddorp Benjamini's en de O8 groep.

Mij is verteld dat rond de klok van 16:40 de eerste pietjes, kids en ouders al klaar stonden voor de deur van de club. Wel erg vroeg voor mij want ik had nog wat andere afspraken staan die dag en moest Ozosnel nog op stal zetten... Dessalniettemin, de organisatie had een leuke activiteit voor jullie geregeld om de tijd door te komen..... Bingo of zoiets.... David Grimbergen, een naam die vroeger ook nog wel eens in mijn Sinterklaas boek stond als ik deze club bezocht, was de Bingo man van de avond en kreeg vocale ondersteuning van jullie Benjamini's coordinator Alex Benescia... wat goed om te horen dat zij ervoor wisten te zorgen dat jullie precies wisten wanneer er Bingo geroepen moest worden en dat de avond voor jullie een prima begeleiding kreeg. Ik vond het wel jammer dat ik niet wat eerder kon arriveren want ik had graag nog even gelachen om de moppen die de revue passeerden en had ook nog even willen genieten van Alex zijn zangkwaliteiten....

Maar goed ik was wat verlaat maar kon gelukkig nog even rustig aan doen omdat jullie ook nog aan het genieten waren van een drankje en overheerlijke broodmaaltijd, die was klaargemaakt door een aantal top-moeders, hulde!!! Ik heb uiteindelijk mijn pieten maar alvast met wat strooigoed naar binnen gestuurd en kon bij binnenkomst genieten van jullie gezang en aanwezigheid....

Ik zal jullie verklappen dat veel trainers en leiders de Sint al verhalen van hun teams hadden verteld, dat gaf een mooie gelegeheid om met jullie allemaal een praatje en foto te maken en de mooie tekeningen van jullie in ontvangst te kunnen nemen (die gaan mooi mee terug naar Spanje). Zowel de pieten als ik hopen dat jullie nog lang kunnen genieten van de voetballen op het hoofdveld en zien een deel van jullie hopelijk volgend jaar weer terug.

Nogmaals grote dank aan de organisatie, alle helpende ouders, David en Alex voor een heerlijk avondje bij SV Hoofddorp.... Ik en de pieten hebben genoten van jullie....

Groeten van Sint en zijn Pieten"

 Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: