Sinterklaas doet zijn inkopen in de S.V. Hoofddorpshop

18 november 2020

0

op zoek naar een passend kado?

Ondanks de verplichte sluiting van onze Shop kunt u voor Sinterklaas uw aankopen doorgeven
via e-mail  h.mols@svhoofddorp.nl.

Wilt u wel in de mail melden wat het juiste artikel, de juiste kleur en de juiste maat is ? Eventuele bedrukkingen zijn mogelijk, u kunt dit t/m 30 november a.s. ook doorgeven. U ontvangt een berichtje zodra u uw bestelling kunt komen ophalen op de trainingsavonden (maandag t/m donderdag) bij de stewards bij de ingang van ons sportcomplex. Er kan helaas niet betaald worden met het pin-apparaat en met contant geld.

Vandaar dat u kunt betalen met het invullen van een eenmalige automatische incasso.

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: