S.V. Hoofddorpshop weer open

06 augustus 2018

0

Vanaf zaterdag 18 augustus …

Vanaf zaterdag 18 augustus a.s. kunt u weer terecht in onze eigen S.V. Hoofddorpshop voor het aanschaffen van wedstrijdkleding en trainingskleding uit onze unieke Errea-kledinglijn. Er zijn heel veel nieuwe, vooral jonge, leden bijgekomen en ook onze bestaande leden zullen allemaal weer een shirt-broek-kousen nodig hebben. Er is in alle maten volop voorraad aanwezig. De “Shop” bevindt zich op de 1e verdieping van ons clubgebouw.

De openingstijden zijn als volgt:

- Op zaterdag 18 augustus, zaterdag 25 augustus en zaterdag 1 september van 10.00 – 13.00 uur

- Vanaf zaterdag 8 september op elke zaterdag tijdens het voetbalseizoen van 10.00 – 12.00 uur

- Vanaf woensdag 22 augustus t/m woensdag 26 september op elke woensdagavond extra opening van 18.00 – 20.00 uur

U bent van harte welkom, de dames in de Shop helpen u graag!

 

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: