Zondag selectie-trainers tekenen contract

13 juni 2018

0

verbintenis voor seizoen 2018/2019

Voor het seizoen 2018/2019 werden afgelopen dinsdag 12 juni door de vijf trainers van de zondag-selectie de contracten ondertekend in het bijzijn van een delegatie van het S.V. Hoofddorp hoofdbestuur.

Op de foto: voorste rij v.l.n.r. René Wortelboer (assistent-trainer Zondag-2), Vincent Haakmat (trainer Zondag-2), Jethro Abram (hoofdtrainer), Noureddine Abdelaziz (assistent-trainer Zondag-1), Ferry Moerman (keeperstrainer). Achterste rij v.l.n.r. Aad Grift (technische commissie), Hans Mols (technische commissie), Serge de Reus (voorzitter jeugdbestuur), Benno Peperkamp (bestuurslid voetbalzaken), Ruud van Bennekom (penningmeester), John Haakman (secretaris), Rogier Uivel (voorzitter)

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: