Raymond van der Kleij nieuwe assistent-trainer Zondag-1

02 februari 2017

0

Als opvolger van Robert van der Starre heeft het bestuur een contract gesloten met Raymond van der Kleij voor de functie van assistent-trainer van onze Zondag-1. M.i.v. het seizoen 2017-2018 zal Raymond hoofdtrainer Jerry Verschoor gaan assisteren bij trainingen en wedstrijden. Hij is in het bezit van het trainersdiploma TC-3. Raymond van der Kleij is geen onbekende bij onze vereniging, hij heeft 3 seizoenen de Zaterdag-B2 en 2 seizoenen de Zaterdag-B1 onder zijn hoede gehad, daarna is van der Kleij het seniorenvoetbal ingegaan. Hij is o.a. assistent-trainer geweest bij Legmeervogels en de laatste jaren was hij bij SV Overbos de assistent-trainer bij Stefan Teeken. Vanaf het komende seizoen keert Raymond dus weer terug bij onze vereniging en zal hij met zijn kennis en kunde, grote inzet en zijn gedrevenheid assistent-trainer zijn bij onze Zondag-1. Wij zijn heel blij met Raymond van der Kleij in onze trainersstaf en wij wensen hem heel veel plezier en succes bij S.V. Hoofddorp. Foto: Wanyama.nl

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: