Puike winst Zondag-1 op Hillegom (4-0)

02 december 2018

0

Voetballende inzet tot laatste minuut.

Voetballen tegen oude bekenden is altijd bijzonder. Maar ons eerste selectie-elftal had er zondag jl. geen moeite mee. In een wat matige eerste-, maar zeer boeiende tweede helft, legde Zondag1 streekgenoot Hillegom eenvoudig over de knie. Met een snelle goal van Kobina Plange in de 2e minuut en een heerlijke treffer van Mohamed Chih vlak voor de rust, was de basis gelegd. Na de rust ging de dynamiek en het tempo bij ons keurkorps omhoog, wat leidde tot nog meer kansen en goals van Olaf Schell en invaller lars van Rijn. Hoofddorp-1 staat nu precies in het midden als 7e op de ranglijst met 13 punten uit 10 wedstrijden.Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: