NK Beach Volleybal

15 december 2015

0

toernooi te Aalsmeer

2016 zal een jaar worden waar de Nederlandse beachvolleyballers zich weer van hun beste kant mogen laten zien, onder andere op de Spelen in Rio de Janeiro. Maar we trappen het olympisch beachvolleybalseizoen af in het eerste weekend van januari bij S.V. Hoofddorp’s hoofdsponsor The Beach Aalsmeer! Dan komt de beachvolleybaltop weer bij elkaar voor alweer de vierde editie van het NK Beach Indoor. 

Op 2 en 3 januari strijden de beste 12 dames en 12 heren teams om de titel. Naast het hoofdtoernooi zijn er ook verschillende side-events zoals het jeugdtoernooi onder de 18 en het veteranentoernooi. Ook wordt er een speciaal kidsprogramma georganiseerd en is het dus een mooi uitje om met de hele familie heen te gaan. De entree is het gehele weekend gratis! Meer info: http://www.beach.nl/nk-beach-indoor2016/

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: