Mick Rijkenberg op stage bij FC Almere City

09 april 2019

0

Deze week ontving O13-1 keeper Mick Rijkenberg een uitnodiging voor een tweetal stagetrainingen bij FC Almere City.

Met zijn goede spel heeft Mick zich in de kijker weten te spelen en daar zijn wij als vereniging natuurlijk heel erg trots op.

Eerder dit seizoen wist Mick zich al in de eindgroep van de KNVB JO12 West I te spelen en nu komt daar dus een mooie stage bij een BVO bij. Mick, van harte gefeliciteerd met je uitnodiging en heel veel plezier en succes!

De uitnodiging van Mick onderstreept nog maar eens welke kansen jeugdspelers en jeugdspeelsters uit onze jeugdopleiding krijgen. Door wekelijks op goed niveau te trainen en te spelen, ontwikkelen de spelers en speelsters zich zodanig dat zij ook kansen maken op dergelijke stages. Nadat eerder jeugdspelers op stage zijn geweest bij Ajax, AZ, Feyenoord en Go Ahead Eagles, mag Mick zijn gelijk in Almere gaan beproeven.

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: