Lid worden van S.V. Hoofddorp?

27 juni 2016

0

Ook tijdens vakantie mogelijkheid inschrijven!

Het aanmelden voor het lidmaatschap van S.V. Hoofddorp voor jongens en meisjes of het informeren naar de mogelijkheden van voetballen e.d. kunt u doen elke maandagavond vanaf 19.30 uur in het wedstrijdsecretariaat op de 1e verdieping van ons clubgebouw. OOK IN DEZE VOETBALLOZE PERIODE ! De wedstrijdsecretarissen zijn dan aanwezig om u alle informatie te verstrekken en al uw vragen te beantwoorden over het voetballen bij onze vereniging. Graag doen wij dit in een persoonlijk contact.

U kunt daarna een aanmeldingsformulier invullen / inleveren voor onze eigen ledenadministratie. Het inschrijfgeld voor het eventueel nu reeds aanmelden van het lidmaatschap bedraagt € 15,00 p.p. Hoe eerder u uw kind inschrijft, hoe eerder hij / zij aan de beurt zal zijn om in te stromen in onze vereniging. Tot ziens op sportcomplex De IJvelden, U bent van harte welkom !

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: