Klaverjasverslag 16-2-2018

12 maart 2018

0

Zesde klaverjasavond dit seizoen.

De zesde klaverjasavond van dit seizoen heeft alweer plaatsgevonden op vrijdagavond 16 februari j.l. En de organisatoren kunnen zeer tevreden zijn. Men was uitgegaan van een bezetting van 10 tafeltjes, maar er werden even snel 2 tafels bijgezet. Ja, 12 volledig bezette tafels is een prima opkomst en geen stilzitters. Voor mij was het opvallend dat er toch weer wat “”oude” bekende gezichten gekomen waren. Ik ga toch even wat namen noemen met het risico dat ik er een aantal vergeet. Ik zag Nieneke en Jan Wim en Bep, Josie en Stephan en Jelle en José waren ook weer present. Wat fijn dat jullie er allemaal weer waren. Als ik het goed begrepen heb zal José de volgende keren afwezig zijn, want…………………Sterkte José. Aangezien iedereen keurig op tijd aanwezig was en nog kon genieten van de koffie/thee met koek kon er op tijd begonnen worden. Bob, Ger, Caroline en Thea hadden alles keurig op tijd in orde gemaakt en Wil stond weer paraat achter de bar samen met Jeroen en hulp van Mireille. Tussen de rondes door waren er nootjes (deze waren echt lekker) en natuurlijk de bekende warme snacks. Ik merk wel dat de kaarten soms wat plakkerig worden hahahaha. Nieuwe kaarten zijn altijd welkom… Vivant stelde weer staatsloten beschikbaar en Ria zorgde weer voor een prijs die hoort bij het richtgetal. Toen er drie rondes gespeeld waren kon de uitslag van deze avond weer bekend gemaakt worden. De uitslag:

  1. Wim Meyer                  5668 punten (Goed gedaan na lange afwezigheid).
  2. Bob de Leeuw            5235 punten
  3. Pieter Meyers              5119 punten
  4. Herman Thijssen          5047 punten (Hij gaat steeds beter spelen).
  5. Maikel Lentz                4995 punten (Goed voorbeeld gehad van zijn vrouw).
  6. Jan Terpoorten           4969 punten
  7. Thierry Lamers             4933 punten
  8. Edwin Nanninga         4917 punten
  9. Fried Dietz                   4903 punten
  10. Nieneke Hanzen         4890 punten (Goed dat je gekomen bent).

De poedelprijs was voor Ernst van Norden met 3518 punten en Aad v.d. Meer zat met 4292 punten het dichtst bij het richtgetal. Toch twee leuke prijzen mannen en denk maar zo: het kan altijd beter, maar ik heb nu wel een prijs en dat kunnen de meesten niet zeggen. De volgende klaverjasavond is op 16 maart a.s. Hopelijk kunt u allemaal weer aanwezig zijn ook de zieke Marcel. De kantine is weer open om 19.30 uur en de koffie/thee staat klaar. Zorg wel dat u voor 20.00 uur aanwezig bent zodat we weer op tijd kunnen beginnen en op tijd naar huis kunnen. De avond van 11 mei is verzet naar 18 mei.

Piet van der Vlugt

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: