Klaverjassen 15 december 2017

15 januari 2018

0

De laatste klaverjasavond van 2017 werd gehouden op vrijdag 15 december. Zo vlak voor de Kerst zijn gezellige avonden altijd welkom( daarna natuurlijk ook..) De kantine was weer in een gezellige kerstsfeer gebracht en er is weer van alles aan gedaan om de klaverjasliefhebbers in een goede sfeer te ontvangen. Maar telkens blijft weer de vraag: Hoeveel mensen zullen er komen? Hoe krijgen we het weer voor elkaar om twee mooie prijzentafels te hebben?  Ook voor deze avond waren er weer de bekende gulle gevers die een aantal prijzen beschikbaar stelden. Ria en Bert voor het richtgetal, Vivant voor de bekende staatsloten en Bakker Gerard die ook regelmatig iets beschikbaar stelt. Dit keer waren het de bekende kerstbroden die een zeer gewilde prijs vormden. En zoals al eens meer gebeurd is, ook dit jaar weer de firma Kesbeke die een zeer groot aantal prijzen heeft geschonken. Thierry Lamers bedankt voor deze gulle gaven. Potten met Amsterdamse uitjes, augurken in het zuur, komkommerschijfje, potten piccalilly etc….Ik denk dat haast iedereen met een of meer van deze prijzen naar huis is gegaan. Lekker hoor zo vlak voor de feestdagen. Bedankt lieve mensen voor deze prachtige prijzen. Mede door uw bijdragen is het weer een zeer geslaagde avond geworden. De opkomst: 44 deelnemers, dus elf tafels volledig bezet. Prima toch??? Nou eerlijk gezegd had ik een stille hoop dat er meer zouden zijn. Na mijn oproep in november …… Maar de aanhouder wint, zullen we maar denken. Walter Loogman had ik nog nooit gezien en dat geeft weer moed. Weer een nieuw gezicht…..Ingeborg was er ook weer….wat kan jouw moeder goed kaarten zeg… Ik hoop u allen en allen die de vorige keer(keren) verhinderd waren weer te zien op vrijdag 19 januari a.s.

De uitslag:

  1. Gerda Melman                                  5610 punten
  2. Ans Terpoorten                                   5459 punten
  3. Thierry Lamers                                     5447 punten
  4. Marcel Brandt                                     5407 punten
  5. Ger Schonhage                                  5385 punten
  6. Pieter Meijers                                      5340 punten
  7. Theo van Doorn                                 5008 punten
  8. Bob de Leeuw                                    5004 punten
  9. Evert van Middendorp                       4947 punten
  10. Jan den Boer                                      4942 punten

Ria van Middendorp zat het dichtst bij het richtgetal met 4231 punten en Jan Terpoorten moest genoegen nemen met 3228 punten en kon als poedelprijs de staatsloten in ontvangst nemen. Dat heeft vast meer geluk gebracht Jan. Tot slot wil ik u allen alvast doorgeven dat de klaverjasavond van 11 mei is verzet naar 18 mei. Tot a.s. vrijdagavond 19 januari. De kantine is open vanaf 19.30 uur en als u allen weer voor 20.00 uur aanwezig bent dan kunnen we weer op tijd beginnen.

Piet van der Vlugt

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: