JO12-3 kampioen

07 december 2016

0

Gefeliciteerd!

Zaterdag 3 december 2016 is het team JO12-3 najaarskampioen geworden.   

Natuurlijk is dit gevierd in de kantine en zijn de jongens en de trainers in het zonnetje gezet. In de toespraak kwam naar voren wat dit team nu precies uniek maakt. De meeste spelers zijn al sinds de benjaminies bij elkaar of begonnen. Dit seizoen zijn er vier nieuwe spelers bijgekomen die prima in het team passen. De JO12-3 heeft zelfs de luxe van twee goede keepers! Wat zeker ook heel bijzonder is dat drie spelers uit dit team de jongste jeugd van S.V. Hoofddorp fluit. Maar wat misschien wel het grootste geheim achter deze motor is dat er in de rust fruit wordt gegeten. Goed hoor! Namens iedereen van S.V. Hoofddorp van harte gefeliciteerd en veel plezier en succes gewenst in de volgende competitieronde!

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: