Grasvelden S.V. Hoofddorp nog niet bespeelbaar

11 augustus 2018

0

Medio augustus definitieve beslissing.

De grasvoetbalvelden zien er redelijk groen uit, maar de toplaag is erg slecht door de droogte en de beworteling van het nieuw ingezaaide gras is bedroevend. Er is behoefte aan veel regen de komende weken om het gras weer tot groeien te krijgen. De gemeente had in de planning staan dat er vanaf de 3e week augustus weer op de grasvoetbalvelden gespeeld mocht gaan worden (na de zomer-revisieperiode), maar zal medio augustus een beslissing nemen of dit verantwoord is. De verwachting is dat dit 2 – 4 weken zal worden uitgesteld. Van de gemeentelijke beslissing zal onze vereniging t.z.t. op de hoogte worden gebracht.

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: