Geen gebruik van chemische bestrijdingsmiddelen op onze velden !!

07 juni 2019

0

Via de media zijn in de afgelopen periode berichten verschenen over het gebruik van chemische bestrijdingsmiddelen op sportvelden.

In de strijd tegen onkruid, woekerende planten en algen zouden beheerders van sportvelden onder meer de omstreden onkruidverdelger Roundup gebruiken. Dit verdelgingsmiddel kan mogelijk kanker veroorzaken

Naar aanleiding van deze berichtgeving heeft het bestuur hierover navraag gedaan bij de gemeente Haarlemmermeer. Een woordvoerder heeft ons bevestigd dat bij het onderhoud van onze sportvelden geen chemische bestrijdingsmiddelen worden gebruikt.

Onze leden en supporters lopen dus op onze sportvelden geen risico dat ze worden blootgesteld aan chemische bestrijdingsmiddelen.

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: