Fox Sport voetbaldag geslaagd

31 mei 2017

0

Dag van hun leven voor 300 deelnemers.

Om 11.00 uur tien enthousiaste trainers ( in dienst van Players United, ingehuurd door Fox Sports) ontvangen op het complex. Binnen twee uur werd het hoofdveld omgebouwd tot de Fox Sports Arena. Om 13.00 uur heeft Cora de mannen voorzien van een lunch. Om 14.15 meldden de eerste ongeduldige spelertjes zich al aan….

Oud-prof Levchencko heeft de 1e en 2e ronde rondgelopen en de extra prijs overhandigd aan de jongens van de JO10-1, die deze voetbaldag hebben gewonnen. In totaal meer dan 300 enthousiaste jongens én meisjes hebben tussen 15.00 en 20.00 uur deelgenomen aan de voetbaldag! Van O.7 t/m O.13, allemaal even gezellig. De extra prijs die wij van Fox Sports mochten ontvangen, was geen malse: maar liefst 50 splinternieuwe Derbystar ballen! Met dank aan Cora, Ria, Bert, Jeroen, Bob en Jan konden de aanwezige ouders genieten van een drankje en konden de Fox Sports trainers lunchen én avondeten. Ik denk dat we als vereniging weer een mooie activiteit achter de rug hebben.

Dennis Grimbergen

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: