Al onze sponsors prettige en gezellige Kerstdagen

17 december 2017

0

En een succesvol en gezond nieuwjaar!

Het bestuur van S.V. Hoofddorp wenst hoofdsponsors, subsponsors, shirtsponsors, adverteerders, reclamebordhouders, wedstrijdballensponsors, vlaggen-, banieren-, abri’s- en reclamedoekensponsors, leden van de “Club van 100”, donateurs en overige begunstigers

prettige en gezellige kerstdagen en

een succesvol en gezond nieuwjaar!

Wij willen u hartelijk dankzeggen voor het in ons gestelde vertrouwen en de prettige samenwerking in het afgelopen jaar. Wij spreken de wens uit, deze samenwerking nog vele jaren te mogen voortzetten en dat ook in 2018 weer op uw medewerking en steun gerekend kan worden. 

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: