Energybattle....goes on!

30 augustus 2017

0

De Energy battle gaat de laatste fase in. De wedstrijd tussen 7 Haarlemmermeerse verenigingen om ieder voor zich, zoveel mogelijk energie te besparen, eindigt half november a.s.

De strijd is nog lang niet beslist en we zullen zeker in de komende maanden onze uiterste best moeten doen om de koppositie in de Energybattle te behouden. We kunnen daar allemaal onze bijdrage aan leveren, door nergens onnodig verlichting te laten branden en tijdschakelaars op flessen koelkasten en andere apparatuur te respecteren. 

Tot slot, overweegt u thuis te investeren in zonnepanelen, kijken dan in de 'toolbox'  (http://www.energybattle.nu/images/GE4ALL_propositie_Energy_Battle_particulier.pdf) naar de ledenprpositie. Aanschaf van zonnepanelen door onze leden levert S.V. Hoofddorp extra bonuspunten op in de Energybattle en jou een lagere energierekening!

Voor onze eigen energiebesparingsresultaten kijk op http://api.energybattle.nu/Chart_Hoofddorp.php

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: