Den Boer BTS nieuwe vervoerder van S.V. Hoofddorp

21 september 2017

0

Sponsorcontract ondertekend.

Jan den Boer, directeur van Den Boer Business Travel Solutions ondertekende deze week twee overeenkomsten onder toeziend oog van bestuurslid Sponsorzaken Co Erkemeij. Den Boer Business Travel Solutions is voor de komende drie jaar de vaste partner van S.V. Hoofddorp voor wat betreft het vervoer van selectieteams naar hun verre uitwedstrijden.
Den Boer BTS werkt samen met Jonker Travel uit Katwijk. De luxe touringcars van Jonker Travel worden o.a. ingezet voor het Koninklijk Huis. Selectiespelers kunnen dan ook uitzien naar een prettige en luxe reis naar hun verre uitwedstrijden.
S.V. Hoofddorp is blij met deze nieuwe vervoerder/sponsor.  

 

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: