A.S. zaterdag parkeerproblemen IJweg verwacht

06 september 2018

0

Nog teveel materiaal aanleg kunstgrasveld op ons parkeerterrein.

Helaas zijn nog niet alle aangeleverde materialen voor de aanleg van ons kunstgrasveld 8 verdwenen. Zowel zand, granulaat als de rollen kunstgras liggen op ons parkeerterrein te wachten op verwerking. Dat houdt in, dat aankomend weekend over ca. 150 parkeerplaatsen minder kan worden beschikt. Het advies is daarom om indien mogelijk, gebruik te maken van de fiets. Kom je toch met de auto, dan is het grasveld op de IJweg tegenover ons complex een oplossing, evenals het Toolenburgerplas-parkeerterrein aan de IJweg tegenover de dierenarts (zie de X). Indien noodzakelijk en mogelijk worden verkeersregelaars ingezet. Met excuus voor al het ongemak.

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: