AED aanwezig bij S.V. Hoofddorp

21 september 2015

0

Wij hebben hart voor een ander

Naast de normaal voorkomende voetbalblessures, sterven er jaarlijks helaas tientallen mensen tijdens het sporten. Het is niet te hopen, maar stel dat u op ons complex onverhoopt met een sterfgeval te maken krijgt ? Dan is het goed om te weten, dat S.V. Hoofddorp beschikt over een Automatische Externe Defibrillator (AED). Als bij een hartstilstand binnen vijf minuten gedefibrilleerd wordt, dan is de overlevingskans circa zeventig procent. Met een AED kunt u met één druk op de knop een mensenleven redden. Het AED-apparaat bij onze vereniging hangt goed zichtbaar in de keuken van de kantine. Indien nodig kunt u het kantinepersoneel om de AED vragen.

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: