JO10-1 wint avondtoernooi

12 april 2017

0

Het avondtoernooi voor onze MO13, JO10 en JO11 is een groot succes geworden en zeker voor herhaling vatbaar. Er streden zes teams, verdeeld over een finale en semi-finale poule, voor de eer en de grootste beker. Het werden mooie, sportieve ‘potjes’ voetbal, prima gefloten en alom sport- en spelplezier. Onze JO10-1 stak er in de finalepoule boven uit. De puntenaftrek voor het sterkste team wisten zij weg te werken en werden winaar van het avondtoernooi. In de semi-finalepoule was onze JO11-5 de sterkste. Maar eigenlijk kenden dit toernooi alleen maar winnaars. Alle teams gingen met een mooie beker en een goed gevoel naar huis.

De einduitslag:

1                    JO10-1

2                    JO10-6

3                    MO13-1

4                    JO11-5

5                    JO11-7

6                    JO10-3Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: