S.V. Hoofddorp “Ford Ardea Auto” Toernooi 2018 groot succes

02 april 2018

0

Toernooi JO10 en JO11 maandag 2 april 2018.

S.V. Hoofddorp “Ford Ardea Auto” Toernooi 2018 groot succes; toernooi JO10 en JO11 maandag 2 april 2018 Voor de vijfde achtereenvolgende keer was Ford Ardea naamgever van dit sterk bezette jeugdtoernooi voor JO10 en JO11. Ondanks de regen en kou, heeft elke deelnemer (groot en klein) het naar de zin gehad. Voor alle spelers was er een drankje en een versnapering. Elk team ontving bovendien een heuse beker.

 

Klik hier voor de voetbalbeelden ochtend

Klik hier voor de prijsuitreiking ochtend

Klik hier voor de voetbalbeelden middag

Klik hier voor de prijsuitreiking middag.

 

Foto’s Ton Hofstra Fotografie

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: