433 Magazine toernooi

25 augustus 2020

0

Ook dit jaar weer 433 Magazine toernooi voor de MO/JO13, MO/JO14 en MO/JO15 teams!

Ondanks de Corona maatregelen, heeft SV Hoofddorp besloten ook dit jaar weer het 433 Magazine Toernooi door te laten gaan. Dit gezellige toernooi tussen SV Hoofddorp teams onderling, bestaat uit een MO/JO13 competitie en een MO/JO14&15 competitie en zal vanaf woensdag 9 September starten.

De eerste poel zal in September gespeeld worden tussen MO & JO13 teams; 3 speelavonden waarvan 2 poelavonden en een finale. Prijsuitreiking eind September.De tweede poel zal na de Herfstvakantie starten wordt gespeeld tussen MO & JO 14 en 15 teams; 4 speelavonden waarvan 2 poelavonden en een finale. Prijsuitreiking medio November.

Binnenkort zal een mail worden uitgestuurd naar alle MO & JO 13, 14 en 15 leiders met daarin informatie over dit toernooi, speeldata en spelregels.

We kijken er we weer naar uit, groeten het toernooi bestuur!!

Ontvang het laatste nieuws als eerst, meld je aan voor de S.V. Hoofddorp Nieuwsbrief: