Adressen

Adressen

Postadres:
S.V. Hoofddorp
Jacob Obrechtlaan 10 
2132 KV  Hoofddorp
E-mailadres: bestuur@svhoofddorp.nl  

CLUBGEBOUW EN ACCOMODATIE
Sportcomplex De IJvelden, IJweg 1155
023 - 5614162

Bankrekeningnr. t.n.v. S.V. Hoofddorp te Hoofddorp 

Rabobank te Hoofddorp – NL67RABO032.45.07.208 (algemeen)

Rabobank te Hoofddorp – NL70RABO034.58.35.611 (contributie)



Ledenadministratie 
Hans Mols
email: h.mols@svhoofddorp.nl


Artikelen voor de website en nieuwsbrief:

Ton Hofstra
e-mail: communicatie@svhoofddorp.nl

Webmaster
Wim Uijtenhaak
e-mail: webmaster@svhoofddorp.nl  

Kantinebeheer
Ria en Bert van Scheppingen, 023 - 5632433


SAMENSTELLING BESTUUR:

Voorzitter
Rogier Uivel
Tel: 06 – 23566307

Email: voorzitter@svhoofddorp.nl


Secretaris 
John Haakman
Tel: 023 - 5641435

Email: bestuur@svhoofddorp.nl


Penningmeester 
Ruud van Bennekom
Email: penningmeester@svhoofddorp.nl

Voorzitter jeugdvoetbal 
Serge de Reus
Tel: 06 – 13889368
Email: jeugdvoorzitter@svhoofddorp.nl

Secretaris jeugdvoetbal
Inge de Graaf-Oudhuis

Tel. 06 - 51542316
Email: jeugdsecretaris@svhoofddorp.nl

Secretaris seniorenvoetbal 
Vacature

Accommodatie 
Johan de Jong
Tel: 023 - 5624441 

Speciale Projecten 
Vacature

Communicatie & PR 
Ton Hofstra
Tel: 06 - 55 19 75 35
Email: communicatie@svhoofddorp.nl

Sponsorzaken 
Co Erkemeij
Tel: 06-53 33 26  23
Email: sponsorzaken@svhoofddorp.nl

Cateringzaken
Jeroen van der Werff
Email: cateringzaken@svhoofddorp.nl
Tel: 06 - 51862724

Voetbalzaken
Benno Peperkamp
Tel: 06 - 30116417
Email: voetbalzaken@svhoofddorp.nl

Scheidsrechterzaken
Dennis Verbeek
Email: dennis.verbeek14@gmail.com



WEDSTRIJDSECRETARISSEN:

Vind hier het overzicht van de sectiecoordinatoren en de wedstrijdsecretaris



TECHNISCHE STAF

Hoofdtrainer Zondagselectie 
Jethro Abrams

Assistent trainer zondag 1
Abdelaziz Nouredine

Zondagselectie 2 
Vincent Haakmat

Assistent trainer zondag 2 
René Wortelboer

Keeperstrainer 
Ferry Moerman

Hoofd Jeugd Opleidingen 
Martijn Blijleven 

Technisch Jeugd Coördinator Bovenbouw (Onder 19, Onder 17, Onder 16, Onder 15 en Onder 14) 
Remco van Poeteren

Technisch Jeugd Coördinator Middenbouw (Onder 13, Onder 12 en Onder 11) 
Wouter van Rooijen

Technisch Jeugd Coördinator Onderbouw (Onder 10 en Onder 09) 
Steve Wiersma

Technisch Jeugd Coördinator Keepers 
Marvin Blommendaal

Hoofd Scouting 
Dennis Grimbergen, 06 - 14 18 54 28